Джонсон ще полестив Путіну щодо токсичної маскулінності, Путін – це гопник з підворітні – психотерапевт 

Автор: Ольга Даниленко
15:22 30.06

Прем’єр Великобританії Борис Джонсон ще полестив Путіну, коли назвав його образ токсично маскулінним. Адже Путін – це маргінальна токсичність, простіше, гопник з поворотні. Архаїчний режим Путіна розуміє тільки силу і повинен бути зруйнованим. 

Джонсон ще полестив Путіну щодо токсичної маскулінності, Путін – це гопник з підворітні – психотерапевт 

На цьому наголосила доктор психологічних наук, психотерапевт, автор підручника “Гендерна психологія”, рекомендованого МОН України Маріанна Ткалич.

“І знаєте, він йому ще полестив трошки, щодо токсичної маскулінності. Це просто гопник з поворотні. Це трошки інший рівень токсичної маскулінності. Це більше маргінальна маскулінність, отщепенець від маскулінності”, – пояснила психотерапевтка.

На думку Ткалич, Джонсон підкреслив архаїчний спосіб Путіна своєї ідентифікації – багато років він показує себе на конях з оголеним торсом.

“Зараз XXI століття. Джонсон і підкреслив, що на сьогодні така маскулінність і такі прояви є токсичними й це одна з причин, яка привела Путіна і його оточення до цієї війни. Він підкреслив його слабкість, сьогодні ж сила не в тому, щоб чимось брязкати. Ми живемо в іншому світі – є науково-технічний прогрес, є рівень гуманістичності суспільства, розвиток цивілізації. Путін показує, що він дикун», – пояснила доктор психологічних наук в ефірі Радіо НВ”.

Також, доктор зазначила, що російське суспільство і культура також маскулінні й досі ментально живуть в архаїчному світі. Тому його громадяни підходять Путіну, а він їм.

Ткалич додала, що дипломатично домовлятися з архаїчним світом – не можливо, адже вони розуміють тільки силу.

“Такі культури й така поведінка може бути тільки подолана. Вони не розуміють нічого, крім сили. І вони не визнають нічого крім сили. На жаль, ми знаходимося в ситуації, коли цей режим повинен бути зруйнований – зовні, з середини і як завгодно. Без цього ми не зможемо впоратися с цією проблемою. Вони розуміють тільки силу, ви їм нічого не доведете, ніякий здоровий глузд, звернення до якихось цінностей – не буде спрацьовувати”, - додала доктор психологічних наук 

Нагадаємо, прем’єр Великобританії Джонсон назвав Путіна прикладом токсичної маскулінності, і заявив, що якщо Путін був би жінкою – не розпочав би мачо-війну. У Кремлі відреагували, прессекретар Путіна Пєсков сказав: “Фройд мріяв би про такий об‘єкт для досліджень. 

Як повідомляв ВК, через перехоплення СБУ стало відомо – дозвіл на мародерство в Україні окупантам дав особисто Путін.   

Читайте також: В Бучі мародерили окупати з елітного підрозділу Путіна (ФОТО) 

Великий Київ у Google News

підписатися