Про це вона написала у Facebook, але згодом пост видалила через велику увагу від ЗМІ.
За її словами, коли вона лягла та відвернулася до стінки, чоловік закрив двері, стягнув з жінки ковдру та намагався розсунути ноги і цілувати її. Після цього, схопивши речі, дизайнерка побігла до провідниці.
Натомість від неї почула «А чому ви одразу не розказали?». Проте її переселили в купе до іншого чоловіка, а той почав розповідати, що “п’яним чоловікам необхідний інтим”. Коли викликали начальника потягу, попутник Надії, який чіплявся до неї, сказав що нічого не було, він хропів і тому жінка вирішила втекти з купе. Решта пасажирів просто поскаржилися на шум і крики та не заступилися за неї.
В “Укрзалізниці” прокоментували інцидент та розповіли, що випадків неадекватної поведінки пасажирів близько 50 на місяць. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” пише kyiv.media.
За словами Олександра Шевченка, керівника комунікацій і маркетингу пасажирського направлення “Укрзалізниці”, пасажир у разі ситуацій, коли бачить неадекватну поведінку іншої людини повинен звертатися до провідника.
«Варто сповістити провідника. Далі він за алгоритмом, там в нас же чітко налагоджена співпраця з Нацполіцією. Вони викликають поліцію і вже на найближчій станції, вона може зайти до потяга, скласти акт, взяти підпис свідків і якщо порушення підтверджено, то висадити порушника з потягу», – заявив Олександр.
За його словами, у деяких потягах є воєнізована охорона, проте знають про неї лише провідники та начальник потягу. Їх може викликати провідник.
Наразі, “Укрзалізниця” планує ввести гендерне маркування. Так, пасажири купуючи білети зможуть бачити з ким вони будуть їхати в купе. Крім того, у нових потягах облаштовують сейфи, сигналізацію на входах до купе та додаткові кнопки у купе та туалетах для виклику провідника.
Нагадаємо, чоловік, який у потязі напав на журналістку Лугову, помер у СІЗО.