Обираємо дизайн для різних кімнат квартири. Виділяємо популярні тренди для оформлення. Знайомимося з корисними порадами.
Про вибір дизайну для вітальні
Почнемо з вітальні. Адже це центральна кімната будь-якого житла. Тому варто чітко продумати оформлення та порядок організації усіх елементів. Дизайн вітальні повинен гармонійно поєднуватися зі стилем інших кімнат.
Отже, 3 цікаві стилі для дизайну вітальні:
Арт-деко
Переважають складні форми. Використовується контрастна кольорова гама. Основним тоном може бути шоколадний чи світлий. Часто використовується у декорі скло, глянцеві поверхні. Характерне додавання у дизайн етнічних та історичних орнаментів.
Мінімалізм
Весь простір розділяється на зони. Обирається стримана кольорова гамма. Використовується невелика кількість меблів. Аксесуари та деталі зводиться до мінімуму, без зайвої химерності. У дизайні дотримуються правил чітких пропорцій.
Лофт
Основний акцент на грубу та неприкриту текстуру. Наприклад, відкриті цегляні чи бетонні стіни. Великі вікна, але без штор. Відповідно до цього дизайну, вітальня може бути об’єднана з кухнею. Для освітлення кімнати використовуються промислові освітлювальні прилади.
Який дизайн зробити у спальні?
Тепер варто поговорити про дизайн інтер’єру спальні. Тут кожен з нас проводить не так багато часу. Але це не означає, що інтер’єр цієї кімнати не заслуговує окремої уваги. Що головне у оформленні спальні? Створити місце, де можна дійсно розслабитися та відпочити. Тому важливо зробити інтер’єр не надто обтяжливим.
Модерн
Для модерну характерні легкість та елегантність. Для меблювання обирається ліжко з узголів’ям. Інші меблі (тумба, шкаф, комод) повинні не мати різких ліній. Серед кольорів на першому місці пастельні відтінки. Зонувати площу можна за допомогою декоративних ширм.
Скандинавський
Головний принцип – баланс у всьому. Дизайн повинен бути простим, проте для його створення допускається використання складних та дорогих елементів. До прикладу, стіни, підлога, стеля можуть бути нейтрального кольору. До них можна додати яскравих акцентів у вигляді меблів. Обов’язкове використання елементів затишку: м’яких ковдр, ковриків, подушок.
Эко Стиль
Цей стиль інтер’єру уособлює відчуття наближеності до природи. Його легко впізнати за дерев’яними меблями, текстилем з натуральних тканин, природним делікатним світлом. Використання пластикових та металевих виробів виключено. І обов’язкове використання вазонів з живим квітами у декорі.
Про вибір дизайну кухні
Змінюємо локацію і переходимо до кухні. Місце, де створюються кулінарні шедеври і проходять затишні вечори у компанії друзів. Одна з основних вимог до кухні – функціональність та зручність.
Топ 3 стилів дизайну для кухні
Класичний
Переважають стримані відтінки. Наприклад, бежевий, коричневий, білий. У меблях присутні чіткі та стримані лінії. Гарнітур повинен бути зроблений з натуральних якісних матеріалів. Якщо говорити про систему освітлення, то перевага надається одній люстрі і кільком точковим світильникам.
Прованс
Простий та вишуканий інтер’єр. Кольорова гама: приємні світлі тони. Для покриття стін використовується фарба чи декоративна штукатурка. І варто додати про підлогове покриття у вигляді плитки чи дерев’яних дощок. Для вікон підбираються легкі невагомі штори, що добре пропускають денне світло.
Хай-тек
Якщо ми говоримо про хай-тек, це велика кількість сучасної дорогої техніки. І це правило дійсно актуальне для кухні. Присутні геометричні форми та чіткі лінії. Серед матеріалів, надається перевага склу, пластику, металу. В такому інтер’єрі допускається використання контрастних тонів. А також складних конструкцій.
Стиль в інтер’єрі ванної кімнати
Зазвичай ванна кімната – це доволі невелике за площею приміщення. Але навіть за таких обставин можна реалізувати цікаві дизайнерські рішення.
Підібрали Топ 3 оригінальних дизайни для ванної
Класичний
Класика завжди в моді. Рекомендовано використання натуральних матеріалів. Додаються розкішні деталі з сяянням та блиском. Але варто зазначити, що класичний стиль більше пасує великим санвузлам. Врахуйте цей факт перед виконанням ремонту квартир.
Сучасний
Поєднання функціональності, краси та витонченості. Ніяких тяжких відтінків, що швидко набридають. Варто керуватися наступним правилом: один яркий колір на фоні монохромного фону. У сантехніці надається перевага раковині у вигляді чаші та підвісному унітазу.
Мінімалізм
Стриманий стиль, що заперечує використання великої кількості деталей. Але допускається використання різних фактур. А також матеріалів: скла, металу, дерева. Основними кольорами повинні бути лише 2. Мінімалізм передбачає наявність великої кількості світла: природного чи штучного. Обираючи сантехніку варто звернути увагу на геометричні форми.
Отже, кожна кімната в квартирі потребує індивідуального підходу. Але важливо, щоб інтер’єри органічно поєднувалися між собою. Ми зібрали популярні стилі інтер’єру, що найкраще пасуватимуть до кожної з кімнат квартири. Це зручна можливість порівняти і обрати те, що потрібно.