Дивина на Виноградарі: на гаражах надбудували кілька поверхів і хатинку (ФОТО)

14:31 10.09.2020

На столичному Виноградарі на гаражах по вулиці Косенка надбудували кілька поверхів, а зверху ще й дерев’яну хатинку.

Дивина на Виноградарі: на гаражах надбудували кілька поверхів і хатинку (ФОТО) Фото: Google Maps

Згідно Google Maps цій конструкції щонайменше п’ять років, бо є знімки датовані 2015 роком, але користувачі соцмереж днями звернули на неї увагу після фото Ігоря Дудіна у Facebook. Крім того, до районного управління благоустрою почали надходити скарги, йдеться у сюжеті ТСН.

Зазначається, що цей гараж належить Олексію. Власник запевняє, що приміщення перебуває в його приватній власності і він має всі документи. Чоловік – мисливець, тому інтер’єр оформлено у стилі мисливської хатини – на стінах висять роги та картина Шишкіна.

На третьому поверсі – надбудова з пластиковим балконом, на четвертому – апартаменти зі зрубу. Ці споруди входять до гаражного кооперативу, зі зручностей тут лише електрика.

Голова кооперативу розповів інспектору з благоустрою, що головує рік і судиться з попередніми очільниками. Він не знає, чи є документи в усіх власників, хто звів надбудови. Інспектор вручив голові кооперативу припис із запитом на дозвільні документи. Якщо документів немає, виноситимуть клопотання про демонтаж надбудов.

Місцеві мешканці розповіли, що спершу були проти надбудов, але згодом звикли і навіть радіють, що чотириповерхова конструкція захищає їхні будинки від шуму та пилу з боку автомобільної дороги. А власники інших гаражів зізналися журналістам, що самі б надбудували собі поверхи, якби була можливість.

Нагадаємо, “будинок-монстр” на Подолі не дозволили експлуатувати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...