Дивовижні люди: їздять на роботу на лижах та знайшли найдешевший у місті підйомник

Автор: Любава Лисичкіна
23:52 15.02

Великий сніг в столиці ускладнює пересування дорогами та шлях на роботу, але в той же час вабить на круті спуски і гірки справжніх екстремалів – сноубордистів.

Дивовижні люди: їздять на роботу на лижах та знайшли найдешевший у місті підйомник

Про  Олену Гонтарик, яка в таку сніжну зиму використовує бігові лижі щоб дістатися до роботи  розповідає Апостроф.

“Оскільки зараз не впевнений, чи зможеш нормально повернутися додому на машині або вранці виїхати – то бігові лижі це крутий транспорт. Сучасний і дуже актуальний зараз”, – зазначила Олена.

Киянка зазначає, що це  швидко і легко, можна насолодитися природою і відразу розім’яти м’язи.  Гонтарик говорить,  що бігові лижі – це масовий вид спорту, який  не вимагає додаткових грошей на підйомник, або ще що.

“Ти просто береш обладнання, виходиш з дому і катаєшся в найближчому парку, в найближчому місці, де є сніг”, – додала жінка.

 В той же час у соцмережах ширяться відео ще одних любителів снігу –  сноубордистів. Особливої популяності набувають відео з катанням по Андріївському узвозу. 

“Всі звикли в горах кататися або на підготовлених гірках, а тут погода дозволяє кататися скрізь, де є височина. І повторюся, Київ на трьох пагорбах, тому у нас тут є, де розвернутися”, – розповів інструктор зі сноубордингу Микита Мардагіза.

Крім того, за словами Микити, сноубордисти знайшли в центрі Києва  найдешевший підйомник. Ним виявився київський  фунікулер.  З проїзним поїздка  виходить всього  6,50 грн і при цьому можна піднятися, спуститися і потім можна піднятися і спуститися на Андріївському узвозі.

Однак початківцям професіонали радять так не ризикувати. Краще їхати в спеціальні місця для катання.

Нагадаємо, цей тиждень синоптики прогнозують без опадів. Трохи снігу, втім, випаде в ніч на четвер. Столиця взимку неабияк гарна, тож  як Київ переживає снігопад можна побачити на  неймовірних фото.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...