Дивовижні звірі на Банковій: запрацював дитячий арт-майданчик (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
18:56 21.08

У Києві, біля будівлі Офісу Президента України, відкрився для відвідувачів ігровий арт-простір, об’єкти якого створені за мотивами робіт відомої української художниці Марії Примаченко.

Дивовижні звірі на Банковій: запрацював дитячий арт-майданчик (ФОТО)

Як повідомляється на сайті глави держави, арт-майданчик орієнтований як на дітей, так і на дорослих і доступний для людей з обмеженими можливостями. 

“Роботи Марії Примаченко були обрані тому, що вони якнайкраще ілюструють добро, українську гостинність і передають національний колорит. Тут діти навчатимуться мистецтва через інтерактив. Вони підсвідомо й свідомо долучатимуться до сучасного українського мистецтва”, – йдеться у повідомленні.

Над фігурами для майданчика працювала група митців. Фігури – це не лише арт-об’єкти, всі вони мають певне функціональне призначення для розваги дітлахів (гірка, гойдалка, карусель тощо). Майже півроку дизайнери обирали фінальні об’єкти з великої кількості робіт.

Майданчик біля Офісу Президента працюватиме з серпня 2021 року й протягом осені. 

Нагадаємо, на Співочому полі (вулиця Лаврська, 31) відкрилась нова виставка квітів «У Всесвіті Марії Примаченко», що присвячена 30-річчю Незалежності України (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися