Дивні речі: тендери на ремонт скверів в Києві виграє одна фірма

Автор: Марія Супрун
15:48 21.09

Лише одна компанія з Кропивницького “Ремдорстрой плюс”, створена 1 рік і 8 місяців назад, зі статутним капіталом всього в 200 тис грн виграла в Києві 46 тендерів на загальну суму понад 165 млн грн.

Дивні речі: тендери на ремонт скверів в Києві виграє одна фірма

Як пише Святошин LIVE, це 53% від загальної кількості тендерів, в яких вони брали участь.

Відповідно до переліку, компанія виграла один тендер в рідному Кропивницькому. І на цьому все – інше в Києві та області.

Зазначається, дивним є те, що одна і та ж фірма виграє тендери на капремонт скверів. Крім того, в переліку багато виграних тендерів, замовником яких є “Київтеплоенерго”. Крім того, ремонт асфальтового покриття замовляє у цієї ж фірми Національний авіаційний університет.

Зокрема, фірма наразі завершує капітальний ремонт скверу на вулиці Наумова 31-33. В рамках робіт за 2,9 млн грн облаштовані дитячі майданчики з м’яким покриттям, спортивний майданчик з трибунами, зона для шахістів зі столами для гри, фотозони, місце для відпочинку і дозвілля. Облаштовано освітлення, встановлені лавочки та урни.

Також “Ремдорстрой плюс” ремонтує сквер на Чорнобильській, а також виконала за 23 дня капремонт освітлення в парку “Совки”.

Засновником компанії “Ремдорстрой плюс” значиться Терещенко Людмила Вікторівна.

Нагадаємо, на Дарниці почали ремонтувати сквер, у якому з’явиться меморіал воїнам АТО.

Великий Київ у Google News

підписатися