Дивакуватий транспорт: на чому незвичайному доводиться їздити киянам (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
22:19 27.04

Пропонуємо згадати найбільш незвичайні види київського транспорту, які вражали містян або ж продовжують дивувати по цей час.

Дивакуватий транспорт: на чому незвичайному доводиться їздити киянам (ФОТО) Фото: Ілюстративне

Про це ідеться у матеріалі  44.ua.

Тролейбусні потяги в Києві

Фото: Twitter

Популярні майже у всьому світі подвійні тролейбуси винайшли саме в нашому місті. І якщо зараз подібний транспорт з “гармошкою” виглядає цілком звичайно, то на перших етапах це була ще та дивина.  

Карантинна маршрутка в Києві


Цей незвичайний автомобіль здивував городян зовсім недавно. Мова про карантинну маршрутку №666а, для поїздки в якій не потрібен спецпропуск, і навіть гроші. На відкритій каркасної маршрутці з агресивним черепом на капоті можна проїхатися безкоштовно, за маршрутом “Лівий берег- Почайна-Шулявка”.

Бензотрамвай в Києві


Це транспорт з історії. Такий трамвай на бензині, названий тоді “Примус”, діяв на початку XX століття. Спочатку він ходив по ланцюговому мосту на лівий берег, потім навіть доїжджав до Броварів. Тобто, був заміським. Однак, з початком війни його закрили, а при відновленні ліній повністю перейшли на електротрамвай. Але в київських архівах він залишився.

Снігоприбиральний трамвай 

Фото: Фокус

Ще один незвичайний, хоч і не унікальний трамвай – снігоприбиральний.   В сильні снігопади виходить на лінії і прочищає рейки для пасажирських трамваїв.

Човен-велосипед в Києві

Фото: Наблюдатель

Один з найбільш незвичайних видів транспорту, який іноді можна помітити в районі станції метро “Житомирська”. Дідусь з Академмістечка, мабуть, сконструював його сам. Цей транспорт представляє з себе човен з саморобним дахом і механізмом з велосипедними колесами і відповідним управлінням.

Нагадаємо, поки одні не можуть потрапити в метро – інші палять прямо в вагонах (ВІДЕО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...