Такі цифри Департамент надав станом на 4 січня 2023 року.
«З 1 червня 2022 року триває поступове відновлення роботи комунальних закладів дошкільної освіти столиці за умови створення в них безпечного середовища. Головною вимогою є наявність у закладі належним чином облаштованого укриття, яке використовується усіма учасниками освітнього процесу у разі отримання сигналу повітряної тривоги», – розповіла Олена Батечко.
Враховуючи, що кількість дітей, яку може прийняти один дитсадок, обмежена – адже для кожної дитини має бути місце в облаштованому укритті, працюють у Києві 79% комунальних дошкільних закладів.
Вимушені переселенці, які переїхали до столиці також віддають своїх дітей в комунальні садочки. Для цього подають електронні заяви в системі електронного запису дітей і за наявного місця дошкільня потрапляє до найближчої установи.
«В системі «СЕЗ ЗДО» https://osvita.kyivcity.gov.ua/ вноситься інформація про наявну пільгу. Пільговий статус заявка отримує після перевірки документів фахівцями районних управлінь освіти», пояснила заступник директора профільного департаменту КМДА.
Нагадаємо, у новорічну ніч вікна багатоповерхівок світилися – кількість присутніх вдома киян майже сягнула довоєнного рівня. Також відповідно до опитування, навіть в умовах відключення світла та частих повітряних тривог з наслідками, жителі столиці не мають наміру переїжджати на зиму.
Водночас, що відбувається на ринку послуг догляду за дитиною розбирався раніше «Великий Київ». Відповідно до державної програми, жителі столиці з кількома маленькими дітьми мають право на компенсацію витрат на няню.