Дитяче самогубство. В Instagram з’являться канали довіри для школярів

Автор: Любава Лисичкіна
21:57 04.03

Офіс Генерального прокурора ініціюватиме створення online-каналів довіри в соцмережах для неповнолітніх жертв та свідків злочинів.

Дитяче самогубство. В Instagram з’являться канали довіри для школярів

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Департамент захисту інтересів дітей та протидії насильству  ініціює створення   online-каналів довіри в соціальних мережах та месенджерах, зокрема в Instagram, Snapchat або Telegram.

На думку прокурорів,  це допоможе неповнолітнім  написати про  злочин  проти них, додати    аудіо- та фотофайли, а також отримати первинну правову, психологічну та медичну допомогу, у разі нанесення їм тілесних ушкоджень.

  Правоохоронці впевнені, що  неповнолітній жертві або свідку   простіше написати чи направити голосове повідомлення про подію, ніж розказати вживу. Зокрема це може бути і безпечніше, якщо кривдник дитини знаходиться поруч.

«Така модель ефективної допомоги постраждалим діє, зокрема, в Естонії, і до таких web-правоохоронців є довіра. Ми теж хочемо максимально осучаснити процеси. Діти чимало часу проводять в online і є більш прогресивними за дорослих, тому ми хочемо надати їм можливість говорити з нами у зручному для них форматі», – зазначив заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов.

У такий спосіб правоохоронці матимуть можливість оперативно реагувати  на злочини проти дітей.

До слова, у столиці сталася шокуюча кількість підліткових суїцидів.  Нагадаємо, у січні в одному з районів міста підліток випав з 15 поверху. На початку лютого у  Шевченківському районі  із вікна п’ятого поверху вистрибнула неповнолітня дівчина. На щастя, вона залишилась жива, але отримала численні травми і доправлена до лікарні. Крім цього, у Чайках 10-річний хлопчик за дивних обставин нібито вистрибнув з вікна багатоповерхівки.

Також смертельне падіння сталося 15 лютого: 13-річна дівчинка впала з балкону 14-го поверху будинку на вулиці Княжий Затон.  17 лютого, на вулиці Архітектора Вербицького 15-річна дівчина випала із загального балкону на 16-му поверсі та загинула на місці. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...