Дитяча залізниця у Сирецькому парку відкриває зимовий сезон: деталі

Автор: Тетяна Сененко
10:45 17.12.2021

17 грудня о 15:30 до Дня святого Миколая в Сирецькому парку Київська дитяча залізниця відкриє зимовий рух поїздів. Усі охочі зможуть проїхатись залізничним кільцем від станції Київ-Пасажирський дитячий.

Дитяча залізниця у Сирецькому парку відкриває зимовий сезон: деталі

Про це повідомили в “Укразалізниці”.

Вокзал Київ-Пасажирський дитячий є міні-копією Центрального залізничного вокзалу столиці. На шляху прямування дитячого поїзда його пасажири побачать 27 стел з інформацією про обласні центри України, а також міста Київ та Севастополь, отримають довідкові та геральдичні відомості, а також дізнаються про місцеві пам’ятки. А для любителів залізничної спадщини працюватиме музей історії Південно-Західної залізниці.

Дитячою залізницею поїзди курсуватимуть до 30 січня 2022 року.
Адреса: Київ, Сирецький парк, станція Київ-Пасажирський дитячий.

“Зверніть увагу! Учасники й гості заходу повинні мати результат негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (сертифікат про вакцинацію може бути або паперовий, або згенерований у застосунку “Дія”)”, – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, у серпні цього року Київській дитячій залізниці виповнилося 68 років. З цієї нагоди залізничники пригадали, з чого все починалось, та поділились архівними фото.

Великий Київ у Google News

підписатися