Директор “Борисполя”: Жодних причин для масового скасування рейсів немає

Автор: Володимир Хлєбников
14:09 21.02

Україна отримує оперативну інформацію про зміну розкладу авіакомпаній практично в режимі онлайн. Станом на ранок 21 лютого зміни до графіків роботи внесли близько 10 авіакомпаній.

Директор “Борисполя”: Жодних причин для масового скасування рейсів немає

Про це під час брифінгу повідомив директор Міжнародного аеропорту “Бориспіль” Олексій Дубревський.

Він наголосив, що здебільшого аеропорт отримує повідомлення про скасування рейсу і “практично одразу – про призначення іншого рейсу на іншу дату“. Зміни в розкладі авіаперельотів, за словами Дубревського, відбуваються “у зв’язку з політичною ситуацією чи з питань безпеки“.

Я вважаю, що це питання сьогодні заполітизоване. Українське небо не закрите, і ми спроможні забезпечувати високий рівень безпеки польотів і пасажирів”, – підкреслив він.

Директор “Борисполя” додав, що Мінінфраструктури України, аеропорти й українські авіакомпанії мають сценарій дії на випадок, якщо більшість іноземних авіакомпаній вирішать скасувати рейси. Водночас він наголосив, що “жодних причин для масового скасування рейсів немає“.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков на тому ж брифінгу також заявив, що небо України залишається відкритим, а питання скасування рейсів – політизоване.

Раніше повідомлялося, що компанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) розпочинає продаж квитків на рейси до Мюнхена та Женеви, про призупинення яких раніше повідомив авіаперевізник Lufthansa Group.

Читайте також: Лоукостер Ryanair пообіцяв літати в Україну, аж поки не “почнуть літати ракети”

Великий Київ у Google News

підписатися