Дипломати декількох країн також вшановують пам’ять героїв Небесної сотні

Автор: Любава Лисичкіна
19:50 20.02

До вшанування пам’яті героїв Небесної сотні долучилися представники посольств Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Великобританії і Франції. Відповідні дописи з’явилися в офіційних акаунтах дипломатичних представництв.

Дипломати декількох країн також вшановують пам’ять героїв Небесної сотні

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв, що були розстріляні на Майдані Незалежності під час Революції Гідності.  Дипломатичні місії декількох країн також віддають шану учасникам тих подій.

“Сьогодні ми разом зі всіма українцями вшановуємо пам’ять і жертву, принесену Небесною сотнею в надії на світле майбутнє України. Ми звеличуємо їхній спадок та висловлюємо підтримку всім українцям, які працюють над просуванням євроатлантичного партнерства та інтеграції України”, – ідеться у дописі посольства США у twitter.

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен запевнила, що її країна хоче  допомогти Україні впровадити те, за що люди боролися на Майдані: справедливість, свободу і європейські амбіції. Пані посол пригадала, що її син, якому на час Революції Гідності було 11 років, пам’ятає, як бабусі готували їжу для протестувальників.

“Герої Небесної сотні загинули під прапором Європи. Треба про це думати, коли і в парламенті, і в суспільстві, і в уряді дискутують реформи, які ще не втілено, як-от судова реформа, яка, як на мене, є основною реформою, якої сьогодні потребує Україна”, – зауважила Анка Фельдгузен. 

Етьєн де Понсен, посол Франції,  зазначив, що герої Небесної сотні віддали свої життя  у боротьбі за майбутнє країни. 

“У цей день 20 лютого хочу вшанувати пам’ять 107 Героїв #НебесноїСотні, які, на початку 2014 р, віддали свої життя на #Майдані під час #РеволюціяГідності, у боротьбі за майбутнє”, – ідеться в дописі дипломата.

До монумента Небесної сотні прийшла посол Великої Британії в Україні Мелінда Сімонс. Дипломатка поклала квіти на знак вшанування пам’яті загиблих. 
У дописі дипломатичної місії у twitter зазначено:
Сьогодні Україна згадує сміливих чоловіків та жінок, які загинули 7 р. т. під час протестів на Майдані. Разом з багатьма іншими вони боролися за вільне, демократичне та успішне майбутнє своєї країни. Великобританія продовжує підтримувати Україну на її шляху до втілення цього бачення”.

Нагадаємо, згадав полеглих Героїв і п’ятий президент України Петро Порошенко. 
 

 

Великий Київ у Google News

підписатися