“Динамо” заслужено пройшло до наступного раунду Ліги чемпіонів — Луческу

Автор: Марина Максенко
14:41 28.07.2022

Головний тренер київського “Динамо” Мірча Луческу прокоментував офіційному транслятору матчу гру з турецьким “Фенербахче” в поєдинку у відповідь другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА, в якому “біло-сині” вирвали перемогу у додатковий час (2:1).

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

На думку наставника “Динамо”, його команда заслужила перемогу у цьому кваліфікаційному раунді.

“Ми зібрали багато інформації і дуже добре підготувалися до цієї гри протягом останніх п’яти днів. Хлопці віддали всі сили на полі. Ми дуже добре організували наш захист, особливо у першому таймі, оскільки знали, що “Фенербахче” розпочне поєдинок дуже агресивно і пресингуватиме нашу команду. Ми досягли успіху в тому, щоб з цим впоратися, і в другому таймі, як і обговорювали заздалегідь, хотіли вирівняти гру та перемогти. Це був дуже хороший матч між двома сильними командами. Я дуже радий, що моя команда змогла підтримати хороший фізичний рівень до кінця матчу. Вважаю, ми заслужили перемогу у цьому кваліфікаційному раунді”, – каже Луческу.

Луческу не прийшов на післяматчеву пресконференцію, розкритикувавши турецьких фанів за скандування на підтримку Путіна.

“Я не чекав таких скандувань. Дуже шкода», – сказав Луческу турецьким журналістам.

Суперником “Динамо” у третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів буде австрійський “Штурм”, з яким кияни зіграють 3 і 9 серпня.

Нагадаємо, що футболісти київського “Динамо” обіграли у додатковий час турецький “Фенербахче” з рахунком 2:1 і вийшли до третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.