“Динамо” програло “Чорноморцю” на домашньому стадіоні у 26-му турі УПЛ

Автор: Галина Ворона
17:17 13.05.2023

13 травня – історична дата для київського “Динамо”: сьогодні футбольний клуб відзначає 96-ту річницю. Також сьогодні минає 21 рік з дня смерті Валерія Лобановського. Та сьогодні кияни у першому домашньому матчі під керівництвом Олександра Шовковського поступилися одеському “Чорноморцю”.

Світлодіодне освітлення

Зустріч, що проходила у Києві на стадіоні імені Лобановського, завершилася мінімальною перемогою одеситів із рахунком 3:2.

Вже на 11-й хвилині кияни відчули нестримний натиск суперника, прийнявши у свої ворота голи Віталія Єрмакова та Олександра Демченка.

Всі намагання відігратись у першому таймі були марними.

Лише у другому таймі ситуацію вдалось вирівняти зусиллями Владислава Ваната та Віталія Буяльського.

Проте останнє слово було за “Чорноморцем”. На 71-й хвилині Демченко потужно пробив у нижній гол воріт Нещерета, принісши своїй команді три очка.

Після зіграних матчів “Динамо”, як і раніше, посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату України, відстаючи на п’ять очок від луганської “Зорі”, яка йде третьою, але та свій поєдинок поточного туру ще не провела (завтра луганчани зіграють в Ужгороді з харківським “Металістом”).

У наступному, 27-му турі на “Динамо” чекає гостьовий матч з “Олександрією”, який відбудеться найближчої суботи, 20 травня, в Олександрії на стадіоні “Ніка” (початок — о 15:00).

Нагадаємо, у 25-му турі УПЛ гол Попова приніс “Динамо” виїзну перемогу над “Кривбасом”.