Автор: Любава Лисичкіна
22:02 Сьогодні

Кияни зазнали третьої поразки в основному раунді Ліги Європи

“Динамо” поступилося італійській “Ромі”, гол забив український нападник Артем Довбик Фото:

У Римі на “Стадіо Олімпіко” відбувся матч 3-го туру основного етапу Ліги Європи, в якому київське Динамо протистояло місцевій Ромі. Італійська команда здобула перемогу над віцечемпіоном України з рахунком 1:0

Спортивні коментатори говорять про те, що Олександр Шовковський виставив на поєдинок другий склад, приберігши основу до всеукраїнського дербі проти Шахтаря в межах Української Прем’єр-ліги, яке відбудеться у неділю, 27 жовтня.

За Рому з перших хвилин грав український нападник Артем Довбик, який на екваторі першого тайму отримав змогу відзначитись з пенальті, коли Михавко сфолив проти Бальданці на лінії штрафного майданчика.Форвард збірної України з 11-метрової позначки не схибив, відкривши рахунок у поєдинку.

У другому таймі Шовковський підсилив гру футболістами основного складу: вийшли Шапаренко, Кабаєв, Ванат та Буяльський.  “Біло-сині” показували конкурентну гру й мали всі шанси вирвати нічию, однак все ж не змогли зрівняти рахунок.

На даний момент “Рома” посідає 17-те місце в турнірній таблиці Ліги Європи, набравши чотири очки. “Динамо” зазнало трьох поразок поспіль і знаходиться на передостанньому, 35-му місці (0 балів).