“Динамо”, боєць 204 Окремого батальйону тероборони Києва, виніс побратима на собі

Автор: Любава Лисичкіна
06:37 19.03

Це був вихід після зачистки посадки, коли бійці поверталися і один побратим наступив на міну. Він був важко поранений, в цей час почався прицільний мінометний обстріл.

“Динамо”, боєць 204 Окремого батальйону тероборони Києва, виніс побратима на собі
Світлодіодне освітлення

Про захисника розповіли у 241 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ.

“Від вибуху було пошкоджено нижню кінцівку і дальше рухатися самостійно не зміг. Я рухався поруч і зрозумів, що потрібно надати першу медичну допомогу і винести з поля бою зможу лише я. Я розумів, що від мене залежить його життя”, – розповів “Динамо” .

Він не шкодує і ніколи не шкодував, що пішов на війну добровольцем. Так, буває важко і фізично, і психологічно, але “Динамо” каже, що розуміє, що знаходиться там, де повинен бути і  що повинен довести справу до кінця.

“Війна стала тим днем, який змінив моє життя і життя багатьох українців. Вона забрала почуття безпеки й спокою. Та майбутнього декількох поколінь”, – говорить він про зміни, які сталися з його характером та життям.

Перемога для “Динамо” – це повернення кордонів до 1991р, доведення країни агресора до розпаду та вступ України в НАТО, що в майбутньому гарантуватиме безпеку країни.

До слова, 394 дні у лікарні, понад 60 операцій: неймовірний шлях до життя військового, отримавшого поранення.

 

Великий Київ у Google News

підписатися