“Дикуни регочуть”. “Слуги” влаштували суперечку через дослідження українських гомосексуалістів

Автор: Марія Супрун
16:46 03.02

Депутати від “Слуги народу” влаштували суперечку в чаті через тендер МОЗ на проведення дослідження серед чоловіків, які мають сексуальні стосунки з чоловіками.

“Дикуни регочуть”. “Слуги” влаштували суперечку через дослідження українських гомосексуалістів

Як писав раніше “ВК”, тендер МОЗ оголошено на суму у 10,2 млн грн, а сам аукціон заплановано на початок квітня. В документації сказано, що дослідження забезпечить отримання даних для оцінки тенденцій поширеності ВІЛ та інших інфекцій серед чоловіків, які мають сексуальні стосунки з чоловіками.

Нардепи від “СН” побачили в мережі відповідний тендер і він викликав серед них жваву суперечку варто його проводити чи ні. Переписку “слуг” вдалося зафіксувати кореспонденту “Букв“.

Зокрема, нардеп Микита Потураєв написав, що “якщо ми хочемо нового спалаху ВІЛ, можна зробити вигляд, що гомосексуалістів в Україні немає”. 

А дехто під час дискусії зазначав, що “ВІЛ вже 20 років як перестав бути хворобою, пов’язаною із гомосексуалізмом. Статистично ВІЛ хворіє рівномірно все суспільство”.

У відповідь на це Потураєв зазначив, що “вивчати групи ризику потрібно все одно, оскільки це роблять всі країни, які досягли навіть більших успіхів у боротьбі з цією епідемією”.

“А ось дикуни регочуть. Хворіють, але регочуть. Тому можемо рівнятися на деякі африканські країни з рівнем інфікування 60+%”, – додав нардеп.

Нагадаємо, у Києві невідомі побили ветерана АТО через його камінг-аут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...