Двом групам пацієнтів з COVID-19 рекомендували нове лікування: деталі

Автор: Тетяна Сененко
21:30 26.09

Група з розробки рекомендацій ВООЗ рекомендувала використання комбінації «коктейлю з антитіл» REGEN-COV для двох груп пацієнтів.

Двом групам пацієнтів з COVID-19 рекомендували нове лікування: деталі

Оновлений гайдлайн – лікарська рекомендація – ВООЗ з ліків проти COVID-19 опублікований в журналі The BMJ.

Перша група – це пацієнти з нетяжким COVID-19 з найбільшим ризиком госпіталізації. Другу складають важко або критично хворі коронавірусною інфекцією, не здатні до вироблення антитіл проти COVID-19. У той же час підкреслюється, що для інших пацієнтів ефект від лікування препаратом не буде значний.

Експерти ВООЗ відзначають, що друга рекомендація була заснована на результатах клінічного дослідження RECOVERY. В ході нього REGEN-COV знизив число смертей і знизив потребу в ШВЛ у серонегативних пацієнтів з коронавірусною інфекцією.

REGEN-COV представляє розроблену компанією Regeneron Pharmaceuticals комбінацію з двох моноклональних антитіл – касівірімаба і імдевімаба.

Читайте також: Коронавірус в Україні та Києві: скільки захворіло та вакцинувалось за добу

У листопаді подібну рекомендацію щодо використання препарату, що раніше застосовувався при лікуванні президента Дональда Трампа, дало Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.

Нагадаємо, україна отримала 3 ультрахолодові морозильники для вакцин від COVID-19. В рамках ініціативи COVAX, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну морозильні камери для зберігання вакцини Pfizer від COVID-19 за ультранизьких температур.

 

Великий Київ у Google News

підписатися