Дві важливих угоди для України. На вищу освіту виділили кількасот мільйонів

16:33 13.09

Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку уклали дві угоди на загальну суму 411 мільйонів доларів. 200 млн доларів будуть спрямовані на розвиток вищої освіти в Україні.

Дві важливих угоди для України. На вищу освіту виділили кількасот мільйонів

Про це повідомляє Урядовий портал. 

Так, під час зустрічі в присутності Прем’єр-міністра України та Віце-президента Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії було укладено дві угоди:

  • Договір гарантії (Україна — Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго») між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що діє від імені Фонду чистих технологій. 
  • Угода про позику (Проект «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів») між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Радий, що сьогодні в нас є нагода підписати дві угоди. Критично важливі проекти. Вдячний нашим міністерствам, які спільно зі Світовим банком провели роботу й підготовку цих проектів, та дякую керівникам підприємствам, які провели роботу, щоб підписання цих документів стало можливим»,

— відзначив Прем’єр-міністр.

У Світовому банку зазначили, що організація є надійним партнером України та готова до довгострокової співпраці.

Великий Київ у Google News

підписатися