Дві родини киян виховують 11 дітей-сиріт. Кличко сходив до них на новосілля та зіграв на гітарі (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
20:23 28.01

Мер Києва Віталій Кличко побував на новосіллі в двох дитячих будинках сімейного типу в Солом’янському районі столиці. Там дві родини, що взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заїхали в отримане від міста нове житло в будинку на вулиці Генерала Шаповала.

Дві родини киян виховують 11 дітей-сиріт. Кличко сходив до них на новосілля та зіграв на гітарі (ФОТО)

Як повідомляє КМДА, ще одна родина заселиться невдовзі – в лютому. Для неї завершують облаштування квартири.

Оселі, які місто передало під дитячі будинки повністю відремонтовані і готові для проживання Так, у квартирах облаштовані вітальні, дитячі кімнати, спальні, кухні, ванні кімнати, санвузли. Зокрема, для кожної дитини передбачене окреме ліжко, письмовий стіл, шафу для одягу. Також квартири оснащені необхідною побутовою технікою.

Площа кожної квартири — 170,00 кв. м. На ремонт та облаштування трьох квартир із міського бюджету виділили понад 6,5 млн грн.

 

В одній із родин, які відвідав мер, виховують 6 дітей-підлітків, у іншій – 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Кличко поспілкувався з дітьми та зіграв на гітарі. 

 

Зазначимо, на сьогодні у столиці 28 прийомних сімей, де виховують 43 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. Та 30 дитячих будинків сімейного типу, до яких влаштували 226 дітей.

Як повідомлялося раніше, у Києві відкрили перший соціальний гуртожиток для дітей-сиріт.

Великий Київ у Google News

підписатися