Два столичні університети потрапили у 10-ку найпопулярніших українських вузів серед іноземців

21:17 09.01

Кожен четвертий іноземець обирає навчання в Україні через її якість. Найбільш затребувана освіта в нашій країні для громадян Індії. Відповідно до опрацьованих даних, частіше за все студенти обирають виші Київського, Харківського та Одеського регіонів.  

Два столичні університети потрапили у 10-ку найпопулярніших українських вузів серед іноземців

Про це директорка Українського державного центра міжнародної освіти Олена Шаповалова зазначила в своєму блозі на LB.ua.

Вона підкреслила, що порівняно з іншими країнами, наша держава приваблює студентів своєю освітою, попри повномасштабне вторгнення Росії в Україні.

У проведеному УДЦМО опитуванні взяли участь майже три з половиною тисячі іноземних громадян, які вчаться на території нашої держави. Анкетування проходило режимі онлайн та з допомогою персональних інтервʼю. Шаповалова зазначила, що найбільше в Україні студентів з Індії – понад 14 тисяч.

Серед найпопулярніших університетів, які обирали громадяни інших країн, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця та Київський університет технологій та дизайну.

Серед спеціальностей на першому місці у попиті – медицина з загальною кількістю понад 24 тисячі іноземних студентів. На другому – стоматологія – майже три тисячі. Третє – фармація – трохи більше двох тисяч.

За словами Шаповалової, кожен четвертий з опитаних студентів обрав для навчання саме нашу державу через якість навчання. Вона також додала, що більшість респондентів зазначили, що отримують знання англійською або українською мовою.

До слова,  політехнік розробив унікальний апарат, який дозволяє професійно реабілітувати пацієнта не в лікарні.

Великий Київ у Google News

підписатися