Два депутати з Київщини “забули” задекларувати нерухомість на десятки мільйонів гривень

20:56 31.12.2021

Депутат Хотівської сільської ради Іван Бондаренко виявився власником 41 квартири. Все житло розташоване у місті Любомлі на Волині, але не вказано в його декларації. Ще один “забудькуватим” депутатом виявився представник “Слуги народу”.

Два депутати з Київщини “забули” задекларувати нерухомість на десятки мільйонів гривень

Про це йдеться у звіті Національного агентства запобігання корупції.

Загальна вартість незадекларованого активу політика становить понад 30 мільйонів гривень. Крім того, Бондаренко не вніс до документа дохід на суму 3,5 мільйона гривень. Йдеться про дохід від Державної іпотечної установи.

Сам політик спробував пояснити інцидент хворобою, а також наголосив, що не вміє заповнювати декларації. За словами Бондаренка, його “хвороба” не дозволила йому “ні працювати, ні заповнювати декларацію”. Також він заявив, що не розуміє, яким чином у документі має відображатися його нерухомість, пише “Обозреватель”.

Читайте також: “Забув” про 13 квартир у Києві та 115 га у передмісті: нардеп відповідатиме за відомості у декларації

Зауважимо, що на сайті НАЗК є декларація (перед звільненням) депутата Хотівської сільської ради на громадських засадах Івана Анатолійовича Бондаренка. В документі вказано, що він зареєстрований в Криму. Саме там у депутата також має величезну кількість об’єктів нерухомості.

Порушником також виявився й депутат Макарівської селищної ради, представник партії “Слуга народу” Олександр Довгаль. Він не задекларував чотири квартири у Києві. Їхню загальну вартість оцінили у 3,5 мільйона гривень.

Читайте також: Переплюнула Тищенка: Олена Зеленська заявила, що купує скумбрію по 8 грн/кг

Великий Київ у Google News

підписатися