Думай, як контрабандист. Київські митники назвали ТОП найоригінальніших схованок (ФОТО)

Автор: Микита Мухомор
16:03 26.01

Працівники Київської митниці розповіли про найцікавіші схованки для контрабанди незадекларованих речей у 2020 році.

Думай, як контрабандист. Київські митники назвали ТОП найоригінальніших схованок (ФОТО)

Як повідомляє пресслужба Київської митниці, в руках винахідливих умільців будь-яка дрібниця, як от упаковка з під собачого корму чи дитячі іграшки, перетворюється в оригінальну схованку.

Але найбільше відзначились цигаркові контрабандисти. Хто б міг подумати, але лідером “цигаркових схованок” минулого року стали кухонні витяжки.

При відправці міжнародних поштових та експресвідправлень порушники примудрялись заховати сигарети у бойлері, кухонних витяжках, серед продуктів харчування, одягу, взуття, іграшок. Найчастіше відправники намагались незаконно надіслати тютюнові вироби до Іспанії, США, Канади, Німеччини, Великобританії, Австралії, Польщі та Ізраїлю”, – розповідають митники.

За їх словами, найдорожчою схованкою для сигарет став вантажний тягач DAF вартістю $23 тисячі, в якому намагались ввезти в Україну 40 блоків сигарет. Чоловік ретельно підготувався до зустрічі з митниками, тож їм знадобилась не аби-яка кмітливість, щоб відшукати цигарки в тягачі .

З валютою ситуація дещо цікавіша, оскільки її об’єм набагато менший за блоки цигарок. Однак це не врятувало громадянина, який відправив до Африки акустичну колонку, а всередині заховав $25000.

Інший контрабандист сховав €5000 у товстому рекламному каталозі, який прямував до України в міжнародному відправленні з Німеччини.

А відправник з Ізраїлю завбачливо загорнув іноземну валюту – $7020 та €2620 – у фольгу та приховав між упаковками шоколадних виробів.

Наступний номінант на кращу схованку – прості торгові механічні ваги радянського зразка. Втім, ваги виявились не зовсім звичайними, а з “сюрпризом”. Адресант винахідливо приховав всередині деталі до стрілецької зброї та намагався відправити авіапоштою до Ізраїлю.

“Хочеш щось заховати – поклади на видне місце“. Саме таким принципом керувалася пассажирка авіарейсу з Нідерландів, яка заховала партію наркотику “екстазі”  серед різнокольорових солодких драже, а коробку з льодяниками сама надала на перевірку. На жаль, з митниками цей принцип не спрацював.

Що можна заховати в упаковці з-під корму для собак? Звісно, що стероїди! Напевно так думав відправник з Ізраїлю, який заховав понад півкіла анаболічних стероїдів “метандієнон” замість задекларованих снеків. 

І наостанок розповімо про ділків з Харкова, які намагались відправити старовинні ікони до США та Швейцарії.

Ікону із зображенням святого Андрія Первозванного вони заховали в моніторі від комп’ютера, а всередині DVD–плеєра – унікальну ікону “Свята Новозавітна Трійця”. Крім того, скріплені між собою клавіатура від комп’ютера та ноутбук стали тайником для багатокомпозиційної ікони.

Митники наголошують, що кожне порушення митних правил завершується складанням протоколу, а їх у 2020 році було складено аж 1989.

До речі, нещодавно в Борисполі викрили спробу контрабанди деталей військового вертольоту до Африки. Як це було – читайте тут.

Читайте також: Від Nike до LEGO: які бренди найчастіше намагаються ввезти як контрафакт

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...