Ідея Дубінського полягала в тому, щоб привезти на Майдан повій, створити “бордель” в конкретній точці на Хрещатику (наприклад, у вигляді автобуса), розповісти їм, що потрібно говорити і, можливо, забезпечити “травою”. До підставних повій повинні були підійти такі ж підставні журналісти, щоб написати матеріал. Далі ㅡ міліція повинна була «накрити» бордель і дати коротку «аналітику» щодо того, що протест перетворився на центр розпусти.
В залежності від того, як Дубінський виконає свою роботу, йому пропонували від 3 до 15 тисяч доларів за фейк.
Крім цього, в розслідуванні Bihus.Info. розповіли й про інші фейки, створенням яких займався Дубінський, із зазначенням цін за його послуги. В цілому, за пакет фейків й інших методів дискредитації подій на Майдані Дубінський міг заробити близько 50 тисяч доларів.
В свою чергу, Дубінський все заперечує. На свої сторінці у Facebook він заявив, що координатор розслідування, журналіст Денис Бігус, таким чином показує, що боїться публікації “убивчих для нього документів”.
Намальовані скріни повідомлень з’явилися у розкрадача донатів через 7 років після подій Майдану. Хоча важко уявити, що, якби вони були в чиїхось руках – їх би не опублікували раніше. Причина грубої роботи людини-каші – це страх. По-перше, перед майбутнім викриттям його особистих фінансових махінацій і махінацій з держзакупівлями його батька. По-друге, через заплановану на наступну середу прес-конференцію мого адвоката Тетяни Костіної”, – написав Дубінський.
Нардеп також зазначив, що 7 жовтня його адвокат дасть прес-конференцію на тему “Новий етап інформаційної війни проти Олександра Дубінського. Що і хто стоїть за діючими особами і виконавцями щедрих і ласих замовлень”.