Досить, щоб злякатись на все життя: діти застрягли на атракціонах після вимкнення світла – як довго їх рятували

Автор: Оксана Тупальська
14:35 20.06

Напередодні ввечері у ТРЦ "Блокбастер" зникло світло без попередження, внаслідок чого діти застрягли у суцільній темряві на атракціонах. В мережі з'явилось відео, як перелякана малеча кричить та гукає батьків. Сьогодні стало відомо, що чекали на визволення з темної неволі діти та їхні батьки досить тривало.

У ТРЦ “Блокбастер” є гойдалки, де дітей підіймають до самої стелі та по кілька хвилин кружляють, а також є гірки для спуску. Під час зникнення світла діти залишилися там, де їх зненацька застала темрява – далеко від дорослих. У ролику, який опублікував в соцмережі відвідувач, було чути дитячий плач на багато голосів. 

Після того, як малеча застрягла на атракціонах минуло 10 хвилин поки увімкнули резервне живлення. Відтак, минуло досить багато часу, достатнього аби дитина сильно налякалася. 

Це не вперше трапляється, що у Києві без попредження вимикають світло і люди потрапляють в пастку. 18 червня також була схожа ситуація, коли кияни застрягли на колесі огляду в Голосіївському районі. А о пів на п’яту 19 червня вкотре зупинився між станціями фунцкулер через відсутність напруги.

 

Останні новини