Дослідники: 73% щеплених не потребують госпіталізації при інфікуванні коронавірусом

Автор: Любава Лисичкіна
16:50 04.09

Вакциновані від коронавірусної інфекції в два рази менше ризикують заразитися хворобою. та пережити інфекцію без госпіталізації.

Дослідники: 73% щеплених не потребують госпіталізації при інфікуванні коронавірусом

Як повідомив журнал Lancet Infectious Diseases із посиланням на дослідження вчених ZOE COVID Study, вакцинація не гарантує повного захисту організму, проте підкреслили, що в цьому випадку людина набагато легше переносить захворювання.

Так, за результатами досліджень вчені побачили, що ризик зараження COVID-19 у людей, які пройшли повний курс вакцинації, знижується на 49%. Також, 73% щеплених не потребують госпіталізації при інфікуванні коронавірусом.

Вчені зазначили, що  у третини з тих, хто вакцинований, зникає чисельність гострих симптомів хвороби. При цьому  можуть виявлятися вже знайомі при коронавірусі такі симптоми як втрата нюху, кашель, озноб, головний біль і знесилення.

Науковці говорять про дві причини цього.

“Ті, хто вакцинувався, переносять легше інфекцію з двох причин. Насамперед характерні для захворювання симптоми не так яскраво виражені, а значить пацієнту вже легше. Крім того щеплення гарантує, що інфікування коронавірусом не перетворитися на довгострокове захворювання”, – заявив співробітник Королівського коледжу Лондона, провідний дослідник ZOE COVID Study Тім Спектор.

До слова, науковці стверджують, що вчителі заражаються ковідом не частіше за інших.

Великий Київ у Google News

підписатися