Дорожній сезон триває – де проходять ремонти

11:53 07.05

Нові тротуари на вул. Чорнобильській, цілодобовий ремонт на Індустріальному шляхопроводі та капітальний ремонт на Кільцевій – дорожній сезон в столиці триває.

Дорожній сезон триває – де проходять ремонти

Про роботи, які ведуться, повідомляє “Київавтодор”. 

Так, триває ремонт на проспекті Бандери. Зараз там вже дозволений рух транспорту. 

Відкрито проїзд на ділянці від просп. Оболонського до розв’язки біля залізничної станції «Зеніт» у напрямку вул. О. Теліги. Натомість оновлювати розпочали сусідню сторону магістралі»,

– повідомив в.о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.

Крім того, капітальний ремонт триває на Кільцевій дорозі – як повідомляє “Київавтодор”, магістраль фактично будують з нуля. 

На вул. Милославській активно ремонтують кільцеву розв’язку на перехресті з вул. Радунською. Також там прокладають нові інженерні мережі, зокрема підземні кабелі освітлення.

Розбирають конструкції споруди на шляхопроводі на вул. Льва Толстого через залізницю. Капітальний ремонт розпочався і на сусідньому шляхопроводі – через р. Либідь. На цій споруді повністю замінять прогонову будову. Замість залізобетонних балок змонтують сталево-залізобетону конструкцію. Згодом розпочнеться капітальний ремонт і вул. Льва Толстого. Роботи виконають в комплексі аби не обмежувати рух кілька разів.

Цілодобово триває ремонт на Індустріальному шляхопроводі, а також тривають роботи на Новокостянтинівському шляхопроводі.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...