Дороги, вода, каналізація, будівництво, здоров’я. Депутати Київщини розподілили понад 200 млн грн додаткових надходжень до бюджету

Автор: Галина Ворона
20:29 20.09

На п’ятій сесії Київської облради 59 депутатів проголосували за зміни до бюджету Київщини на 2021 рік, збільшивши фінансування соціально важливих напрямків на 209 мільйонів гривень. Саме така сума перевиконання бюджету за 8 місяців цього року.

Дороги, вода, каналізація, будівництво, здоров’я. Депутати Київщини розподілили понад 200 млн грн додаткових надходжень до бюджету

Як розповіли у Київоблраді, додаткові кошти отримали медицина, освіта, капітальне будівництво, екологічні програми області.

Куди направили додаткові кошти і скільки:

  • 22 мільйони гривень – на обласну програму розвитку автомобільних доріг. До програми включили 15 нових об’єктів: капітальні ремонти доріг у Березані, Іванівці, Ставищі, Рокитному, Розкішній, Вишеньках, Богуславі, Володарці, Козині, Фурсах, Фастові, Великій Каратулі та Княжичах.
  •  30 мільйонів гривень – на програму “Питна вода Київщини”. Зокрема, передбачено кошти на реконструкцію каналізаційного колектора в місті Бровари кошти у сумі 19,7 мільйонів гривень замість 6 млн грн.
  • 5,8 млн грн – на будівництво напірного трубопроводу господарсько-побутової каналізації в селі Ревне Бориспільського району
  •  33 млн грн – на будівництво каналізаційної насосної станції та напірних трубопроводів каналізаційних мереж в селі Гора Бориспільського району.
  • також збільшили суму коштів на будівництво каналізаційної насосної станції з напірними трубопроводами в селі Зазим’я Броварського району до 16,9 млн грн.
  •  18 мільйонів гривень – на програму капітального будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури. А сума фінансування з державного бюджету  збільшилась на 27 мільйонів гривень.
  •  1,7 мільйони гривень – на програму “Здоров’я Київщини”. Це дасть можливість відремонтувати систему киснепостачання у Київській обласній дитячій лікарні. 

Серед бюджетних змін – фінансування ремонту гематологічного відділення обласного онкодиспансеру на суму 8 мільйонів. Це частина коштів, яка необхідна для створення першого в Київській області центру трансплантації кісткового мозку. При формуванні бюджету на 2022 рік профільна комісія облради контролюватиме, щоб на наступний рік були виділені всі кошти, які передбачені програмою.

Читайте також: На добудову приймального відділення лікарні у Фастові виділили 11 млн грн – “ЄС”

Нагадаємо, на Київщині створили 8 заповідників, щоб захистити рідкісні рослини (ПЕРЕЛІК).

Великий Київ у Google News

підписатися