Допомогти тим, хто бачив жахіття війни: майбутні психологи матимуть базу для практичного навчання

Автор: Любава Лисичкіна
23:18 30.08.2023

Університет співпрацюватиме з Gen.Ukrainian задля подолання психологічних травм у дітей, котрі зіштовхнулись із жахіттями війни. Меморандум про співпрацю скріпили підписами ректор #КНУ Володимир Бугров та Голова правління ГО «Ген Юкрейніан Кемп» Оксана Лебедєва.

Допомогти тим, хто бачив жахіття війни: майбутні психологи матимуть базу для практичного навчання

Як повідомили в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, співпраця, зокрема, має на меті:

  • розробку та впровадження методик, партнерських сертифікатних програм і програм підвищення кваліфікації;
  • реалізацію спільних освітніх ініціатив – курсів, тренінгів, факультативів;
  • навчання студентів та випускників КНУ за протоколами психологічної реабілітації «Захищені любов’ю» тощо.

«Ген Юкрейніан Кемп» – громадська ініціатива, створена задля подолання психологічних травм у дітей, котрі зіштовхнулись із жахіттями війни. Психотерапевти організації провадять просвітницьку роботу з батьками та опікунами, допомагаючи зрозуміти, як розпізнати в поведінці дитини ознаки психологічних розладів і що з цим робити. Авторські програми лікування дитячої психотравми, створені фахівцями ГО, взяті до розгляду Міністерством охорони здоров’я.  

«Ви робите важливу справу з огляду на зростання потреб нашого суспільства в психологічній підтримці, – сказав Володимир Бугров під час підписання Меморандуму. – Університет зацікавлений у тому, щоб студенти та викладачі мали змогу позаакадемічної активності, виходили за межі теоретичного рівня й занурювалися в практичну діяльність. Переконаний, партнерство з вашою Громадською організацією дасть до цього поштовх».

Основу діяльності «Ген Юкрейніан Кемп» становить освітньо-реабілітаційний табір Gen.Camp для дітей, які пережили травмуючі події війни.

Меморандум про співпрацю передбачає можливість використання студентами КНУ бази Gen.Camp для проведення наукових досліджень (дипломних, магістерських), проходження практичних інтенсивів у таборі з подальшим викладанням курсу/практикуму на базі Університету.

До слова, на платформі Дія.Освіта всі охочі можуть безкоштовно опанувати нову професію.

Великий Київ у Google News

підписатися