Домашніх улюбленців до ракетних обстрілів також слід готувати – поради від Соні Кошкіної

Автор: Оксана Тупальська
12:17 03.01

Коли ворог атакує місто, кияни проявляють неабияку прив’язаність до домашніх тварин – з палаючих будівель рятувальники та поліцейські виносять котів, псів, папуг. А потім – шукають власників, які в сльозах дякують за повернення. Як допомогти тваринам в непростих обставинах радить журналістка Соня Кошкіна.

Домашніх улюбленців до ракетних обстрілів також слід готувати – поради від Соні Кошкіної
Світлодіодне освітлення

«Щойно написала подрузі, якій сьогодні каптіально так винесло вікна-двері по всій хаті і яка всіх святих згадала, поки шукала серед того хаосу свою кішку.  Знайшла, слава Богу», – розповідає Кошкіна.

Ось яку практичну пораду пропонує Соня власникам чотирилапих (та зазначає: «Краще, щоб не знадобилось, але ліпше перестрахуватися»):

«Порада стосується передовсім котів, звичайно. Зробіть своїм паразітам ошийник з «медалькою», де буде нанисаго ваше ім’я і номер телефону. Їх можна замовити. Ще простіше – у будь-якому великому «звірячому» магазині стоять апарати, які іх штампують. Обираєте «медальку», напис і – вуаля».

 У Кошкіної вдома є власний мурчик Гаттісон. І влітку під час сильного ворожого обстрілу кіт сам приніс повідок із застібкою – бо тримаючи за нього кота можна переносити.

«Гаттісон САМ(!) приніс мені шльовку і повідок. Які він, єслі шо, ненавидить всім єством. Зазвичай ми їх в дорозі використовуємо. Але попросив вдягти, щоб: – Мамо, ти ж мене не загубиш? Потім декілька днів відмовлявся знімати. Хоча ц нього тоді якраз кістка стала трохи «пухнаста» і йому очевидно тисло, але він вперто відмовлявся».

Якщо повідок Соня вдягає на кота час від часу, то ошийник з медальйоном – його постійний атрибут, Гаттісон перебуває з ним і на вулиці, і в хаті.

 

Раніше “ВК” розповідав, як мешканка Макарова, яка на початку повномасштабного вторгнення змушена була під кулями тікати з дітьми від російських окупантів, через 5 місяців повернулась на руїни свого будинку і була неймовірно вражена і розчулена: весь цей час на згарищі будинку її чекала собака, яку жінка не могла взяти з собою.

Великий Київ у Google News

підписатися