Добрі справи напередодні Св. Миколая: киян запрошують здати кров

08:59 15.12.2020

Напередодні Дня Святого Миколая киян запрошують зробити добру справу – здати кров та врятувати таким чином комусь життя.

Добрі справи напередодні Св. Миколая: киян запрошують здати кров

Про це йдеться на Facebook-сторінці Київського міського центру крові, де склалася критична ситуація з запасами донорської крові.

“Уже незабаром чарівне свято Св. Миколая! Свято що асоціюється з добром та вірою в чудеса, з подарунками та веселим сміхом А яку добру справу зробили Ви щоб потрапити до списку чемних дівчаток та хлопчиків Св. Миколая? Рятуйте Життя будьте в списку чемних”, – йдеться у повідомленні.

Ті, хто бажає допомогти, можуть здати кров за адресами:

  • КНП «Київський міський центр крові» на вул. М. Берлинського, 12 (тромбоцити та плазма);
  • структурний підрозділ № 1 на вул. Пимоненка, 8 (забір крові з 8:00 до 16:00);
  • структурний підрозділ № 2 на вул. Петра Запорожця, 26 (забір крові з 8:00 до  15:00).

Донором може бути будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження і в якого немає протипоказань, визначених МОЗ.

Нагадаємо, раніше репортерка “Великого Києва” пересвідчилась, що здавати кров не страшно і навіть дуже приємно – одним здаванням крові можна врятувати три життя. Інструкція – тут.

Як повідомлялося раніше, до 2022 року в Україні створять трирівневу систему крові. Місто також працює над створенням комфортних умов для тих, хто здає кров.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...