У Києві “накрили” півтисячі розважальних закладів за порушення карантину

Автор: Тетяна Сененко
11:52 18.04.2021

Працівники поліції Києва проводять моніторинг суб’єктів господарювання та перевіряють дотримання протиепідемічних заходів як фізичними, так і юридичними особами. Правоохоронці зафіксували факти порушення карантинних вимог та притягнули до відповідальності адміністраторів закладів

У Києві “накрили” півтисячі розважальних закладів за порушення карантину
Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції.
«Протягом доби поліцейські перевірили 533 об’єкти. Серед них були розважальні заклади: «Hype», «50», «Ішак», «Спаркс», «Shef», ресторан готелю «Favor Park», які працювали попри заборону та всередині знаходились відвідувачі. Правоохоронці зафіксували факти порушення карантинних вимог та притягнули до відповідальності адміністраторів закладів. У результаті за не виконання вимог статті 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, на посадових осіб поліцейські склали 50 протоколів. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень», – повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.
 
Також поліцейські склали 250 адміністративних постанов на відвідувачів. Після того, як усі відвідувачі покинули заклад, працівники держспоживслужби провели негайну обробку приміщень.
 
«Вкотре звертаємось до керівників розважальних закладів, які всупереч діючих обмежень часто вдаються до хитрощів та організовують у закладах закриті вечірки з обмеженим доступом. Запевняємо, що усі такі факти не залишаться поза увагою правоохоронців», – додав керівник столичного главку.
За порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 325 Кримінального кодексу України.
 

Великий Київ у Google News

підписатися