До столичної лікарні підкинули немовля

Автор: Тетяна Сененко
12:58 18.01

У Київський міський центр перинатальної та репродуктивної медицини в «вікно життя» поклали немовля у брудних пелюшках. Дитині немає ще і доби.

До столичної лікарні підкинули немовля

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Завідувачка інтенсивною терапією Олена Тетеріна розповіла, що дівчинку тримають в інтенсивній терапії про всяк випадок, тому що невідомо, де її народила жінка, яка поклала немовля в «вікно життя».

Дівчинка – 55 см зростом, важить 3850 кг.

«Вона була в старих, брудних пелюшках і навіть не була від’єднана від плаценти», – розповіла Тетеріна.

Лікарі поки називають дитину Юлею – так звуть і медсестру, яка годує немовля. Дитина проведе в Київському центрі перинатальної та репродуктивної медицини кілька днів.

Цей малюк уже п’ятий, якого поклали в це «вікно життя» за останні три роки. Як показує статистика, породіллі за цими малюками в пологовий будинок не повертаються.

Директор центру репродуктивної та перинатальної медицини В’ячеслав Камінський переконаний, що «вікно життя» – це найкращий вихід, якщо у жінки немає можливості залишити дитину з собою. 

Нагадаємо, у Банку грудного молока в Києві розсекретили ім’я матері-рекордсменки, яка допомогла вигодувати півтори сотні немовлят.

4-місячну дівчинку, яку днями виявили з батьками у закинутому приміщенні на ВДНГ, влаштували до медичного закладу. Її віддадуть рідним з лікарні, якщо ті виконають головну умову.

Великий Київ у Google News

підписатися