До поранених дітей в Охматдиті завітав Президент

Автор: Любава Лисичкіна
20:16 06.12.2023

Особливої уваги приділили діткам, які проходять реабілітацію після травм, отриманих внаслідок російських атак на територію України.

До поранених дітей в Охматдиті завітав Президент
оренда квартири Київ
У День Святого Миколая Президент України Володимир Зеленський завітав до Охматдиту та поспілкувався з дітками, постраждалими від ворожих обстрілів.
 
Зеленський поспілкувався з Мариною Пономарьовою з Херсонщини, яка проходить реабілітацію після поранення від вибуху ворожого снаряда.
 
Маринка – перша дитина з воєнною травмою, яку протезували в Україні. Минулого року дівчинка отримала відеопривітання на День народження від Володимира Зеленського, у якому він пообіцяв їй про майбутню зустріч. Маринка мріяла познайомитися з Президентом особисто – і сьогодні її бажання здійснилося.
Глава держави поговорив з Катею та Юлею Іоргу. Сестрички дістали поранення 8 квітня 2022 року внаслідок ракетного удару по залізничному вокзалу Краматорська. Тоді на їхніх очах загинула мама.
 
Також Зеленський поспілкувався з Ксенією Вербицькою, травмованою внаслідок ракетного обстрілу в Чернігові, Єлизаветою Надточій і Богданом Яловицьким, які проходять планову реабілітацію в «Охматдиті»
Володимир Жовнір — генеральний директор Охматдиту, передав Зеленському іграшки, які власноруч зробили пацієнти.

Великий Київ у Google News

підписатися