До місць поселення переселенців на Київщині передадуть обігрівачі та генератори

Автор: Оксана Тупальська
17:46 25.10.2022

Переселенцям, які мешкають в так званих місцях компактного поселення на Київщині, доставлять техніку, яка допоможе перезимувати комфортно. Заявки про потреби від керівників таких МКП продовжують приймати.

До місць поселення переселенців на Київщині передадуть обігрівачі та генератори
Світлодіодне освітлення

Про це повідомила в ефірі національного марафону міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій  Ірина Верещук.

Ми уже не зможемо терміново зробити дахи і капітально відремонтувати. Але у нас є десятки звернень від керівників МКП про потреби. Це можуть бути генератори, обігрівальні пристрої. Просять про інтернет, бо заслабкий. Тоді як кількість дітей, які потребують інтернет для навчання зростає. А також посуд та побутову хімію. Всі ці речі ми готові привезти та розмістити“, – заявила Верещук.

За даними Київської обласної військової адміністрації у Північному регіоні, до якого належить Київська, Житомирська, Чернігівська та Сумська області, мешкають 1,6 млн внутрішньо-переміщених осіб. Зокрема, у вересні під Ірпенем було зведено два модульних містечка, розраховані на 500 осіб.

Нагадаємо, у модульному містечку під Ірпенем поселились сім’ї медиків, освітян та військовослужбовців, які залишилися без житла. 

На території Васильківської громади в Київській області вирішили збудувати модульне містечко для місцевих жителів, які втратили житло внаслідок російської військової агресії. 

Великий Київ у Google News

підписатися