До Дня Соборності України у Скарбниці Нацмузею історії зіграють концерт-вертеп: як і де побачити

Автор: Любава Лисичкіна
21:16 16.01

«Коза Усміхайлівна» виготовлена відомою лялькаркою, реконструкторкою вертепних ляльок Галаганівського вертепу Інессою Кужом.

До Дня Соборності України у Скарбниці Нацмузею історії зіграють концерт-вертеп: як і де побачити
Світлодіодне освітлення
 
До Дня Соборності України запрошуємо на спеціальний концерт-вертеп у Скарбниці від Студії при Національній заслуженій капелі бандуристів України.
 
Концерт-вертеп відповідає традиції студентського різдвяного театру. Задум, сценарій та постановка «Колядницьких інтермедій з музичними дивертисментами» за мотивами українського фольклору та літератури Тетяни Лободи. 
 
Сюжет і персонажі вертепу-концерту є сучасною рефлексією на традиційну символіку та образність вертепу, та на обставини сучасного життя українців в умовах війни.
Образи традиційних вертепних персонажів відтворюються за допомогою театралізованих масок, одна з яких, «Коза Усміхайлівна», виготовлена відомою лялькаркою, реконструкторкою вертепних ляльок Галаганівського вертепу Інессою Кужом.
Для музичних дивертисментів основою стали український традиційний музичний інструментарій та народні колядки і щедрівки у виконанні студентів і слухачів Студії при Національній заслуженій капелі бандуристів України ім.Г.І.Майбороди.
 
  • Початок у неділю, 21 січня, о 15:00.
  • Більше інформації за телефоном: (093) 619-70-29.
  • Адреса музею: вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Національного заповідника “Києво-Печерська Лавра”).
  • Вхід за звичайним вхідним квитком до музею – 100 грн, для пенсіонерів, студентів, школярів – 50 грн (без додаткової плати за вхід до музею чи до Лаври).

До слова, ювелірний дім та активісти, що опікуються донорством крові, створили прикраси з групою крові.

Великий Київ у Google News

підписатися