До Дня Незалежності прибувають гості: президенти Португалії та Литви, а також британський міністр енергобезпеки вже у Києві

Автор: Оксана Тупальська
12:31 23.08.2023

Вперше до України прибув президент Португалії Марсело Ребелу де Соуза. Раніше на залізничному вокзалі зустріли президента Литви Гітанаса Науседу.

До Дня Незалежності прибувають гості: президенти Португалії та Литви, а також британський міністр енергобезпеки вже у Києві
Світлодіодне освітлення

З Великобританії приїхав Міністр енергетичної безпеки Грант Шаппс.

Гітанас Науседа відвідав Бучу та наголосив, що його країна продовжуватиме підтримувати Україну стільки, скільки знадобиться.

ФОТО:GitanasNauseda/Twitter

Очільник Португалії прибув в супроводі міністра закордонних справ країни Жоау Гомеша Кравінью та інших посадовців, а також історика Жозе Пачеко Перейри та бізнесмена Луїса Делгадо.

ФОТО: NoelReports

Британський міністр подивився на Хрещатику на техніку росіян, яку розбили ЗСУ.

ФОТО: twitter.com/grantshapp

23 та 24 серпня також відбудеться спільний візит в Україну депутатів парламентів 14 країн і Європейського парламенту. Вони планують обговорити ситуацію у сфері безпеки та надання Україні допомоги, необхідної для стратегічної перемоги над Росією. Також буде порушено питання про притягнення РФ до відповідальності й про компенсацію завданих.

Очікують делегатів від Австрії, Бельгії, Болгарії, Естонії, Іспанії, Ірландії, Ісландії, Канади, Литви, Польщі, Португалії, Швеції, Німеччини, Фінляндії та Європейського парламенту, які входять до створеної для підтримки України всесвітньої парламентської мережі United4Ukraine. 

Як відомо, до Дня Державного прапора України біля КМДА підняли стяг та згадали про його освячення у Софійському соборі у 1990 році. На урочистих подіях були присутні Віталій і Володимир Клички.

Великий Київ у Google News

підписатися