До Дня Києва пам’ятники заспівали пісню – Кличко “мурликає” її вже два дні

12:42 29.05

До Дня Києва, яке місто буде відзначати у найближчі вихідні, підготували незвичайне відео, в якому впізнавані пам’ятники столиці співають старий київській романс “Прилетіла канарейка”.

До Дня Києва пам’ятники заспівали пісню – Кличко “мурликає” її вже два дні

Ролик під час брифінгу презентував мер Віталій Кличко, який зазначив, що ця мелодія “небезпечна”, бо він після того, як прослухав “мурликає” її вже два дні.

У відео показані красиві види Києва, а пісню співають такі скульптури, як Проня Прокопівна та Голохвастов, Богдан Хмельницький, Ілля Муромець та інші, а також памятник актора Миколи Яковченко. Зазначимо, що саме Яковченко виконував цю пісню у фільмі “Дід лівого крайнього” (1973).

“Старий київський романс” любові до Києва зазвучав голосами солістів капели імені Ревуцького, квартету “Імпресіо” та Анни Зарецької. В аранжуванні керівника капели Ревуцького – Олександра Круковського.

Нагадаємо, через карантин у цьому році День Києва пройде 30 і 31 травня в теле- та онлайн форматі (АФІША). Буде багато музики, а ще на День Києва розпочнуть роботу столичні фонтани.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...