До бібліотеки на фотосесію, а не читати книжки – як корпус КПІ перетворився на туристичну локацію

Автор: Оксана Тупальська
16:34 16.01

Де як не в технічному університеті, який навчає математиків та архітекторів, має бути найцікавіша фотолокація Києва, де красу створюють прямі, вдало підібрані кути та геометричні фігури. Чимало студентів та гостей навчального закладу ідуть до бібліотеки КПІ не задля книгочитання, а для того, аби зробити цікаву фотосесію. Між іншим, навчитися фотосправі, як і складати з двох фотокамер одну, в національному виші також можливо.

До бібліотеки на фотосесію, а не читати книжки – як корпус КПІ перетворився на туристичну локацію
Світлодіодне освітлення

Це Дмитро Степуренко, випускник факультету авіаційних і космічних систем, який спеціально придбав та подарував для Бібліотеки КПІ 421 примірник книг. Приніс монографії, підручники та навчальні посібники з фізико-математичних, технічних та інших дисциплін. 

А так виглядають сходи, які ведуть до бібліотеки навчального закладу.

Книжкова колекція з близько 2,5 млн примірників розташована за адресою проспект Берестейський (колишній проспект Перемоги), 37. Біля станції метро Політехнічний інститут.

Раніше “ВК” розповідав, що студенти КПІ перемогли 17 команд у хакатоні на тему ШІ. При чому під час змагань офлайн команду політехніки представляв лише один учасник. Решта унікальної групи брали учать дистанційно. Вони створили за допомогою ШІ програму для вчителів, які працюють з учнями на дистанційці, яка допомагає визначити, чи зрозуміли діти, обличчя яких практично не бачить педагог, тему уроку (чи існує потреба, щоб вчитель пояснив більш зрозумілою мовою). 

Великий Київ у Google News

підписатися