Дмитро Ярош став радником голокомандувача ЗСУ

Автор: Тетяна Сененко
12:36 02.11.2021

Колишній лідер “Правого сектора”, командувач “Української добровольчої армії”, колишній народний депутат Дмитро Ярош став радником головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Дмитро Ярош став радником голокомандувача ЗСУ

Про це Ярош написав у Facebook

 “Наказом генерал-лейтенанта Валерія Залужного призначений радником головнокомандувача Збройних сил України. Дякую за довіру! Разом переможемо! Україна понад усе!” – написав він.

 

Читайте також: Радником у ТКГ призначено блогера Олексія Арестовича

Дмитро Ярош у 1994 році був членом-засновником «Тризубу». З 1989 року входив до «Народного Руху України» та «Української Гельсінської Спілки». До того був екологічним активістом та працював на заводі.

У 2012 році став провідником організації «Тризуб» імені Степана Бандери. З 2010 року — ініціатор створення та координатор єдиного Національного руху.

З 2013 до 2015 року був співзасновником та лідером громадського руху (згодом також і партії) «Правий сектор». Брав участь у бойових діях на сході як командир «Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор», у 2015 році отримав поранення.

Наприкінці 2015 року заявив про вихід з «Правого сектора» та ініціював створення нового громадсько-політичного руху «Державницька ініціатива Яроша» (ДІЯ).

Був народним депутатом VIII скликання від партії «Правий Сектор» за 39 округом (Дніпропетровська область). Обіймав посаду заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. У 2019 році балотується до парламенту від «Свободи», але політсила не пройшла.

 

Великий Київ у Google News

підписатися