Для врятованих птахів у київському зоопарку створили спільну експозицію: приходьте подивитися

Автор: Вікторія Мілюта
23:25 30.06

У столичному зоопарку продовжують створювати комфортні умови для постійних мешканців, а також для врятованих тварин. Днями нову домівку отримали два фазани, два китайських і два королівських папуг.

Для врятованих птахів у київському зоопарку створили спільну експозицію: приходьте подивитися

Про це повідомили у КиївЗоо.  

«Майже всіх цих птахів нам передали волонтери. Після лікування та реабілітації ми переходимо до наступного етапу – соціалізації. Саме для цього створені особливі умови, наближені до природних: авіарій площею 30 кв. м та висотою майже 5 м, устелений річковим піском і засіяний спеціальним різнотрав’ям для птахів», – розповіли доглядачі тварин.

В авіарії облаштували дупла для папуг і будиночки для фазанів, навіси від негоди, різноманітні годівнички та напувалки, в’язанки прутиків для тренування дзьобів, гілки дерев і присади. А для пташиних розваг в новій оселі встановили інтерактивну гойдалку, фонтанчик, дерев’яні іграшки, пісочницю та гравійний насип.

Читайте також: Врятовані з постраждалих територій птахи нанду отримали нову домівку в КиївЗоо: приходьте подивитися

Киян та гостей столиці запрошують подивитися, як птахи проводять своє дозвілля. Знайти новий авіарій можна у фруктовому саду зоопарку.

Зазначимо, вхід у зоопарк – до 17:00, перебування на території – до 18:30. Час роботи квиткових кас: пн – з 12:00 до 17:00, вт–нд – з 10:00 до 17:00.

Раніше «ВК» писав, що столичний зоопарк прихистив папугу-приблуду, який два тижні прилітав до «родичів» і намагався потрапити до них у клітку.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин