Для впевненості потрібне не «Велике крадівництво», а забезпечення армії всім необхідним, – Порошенко до Дня Героїв Крут

Автор: Любава Лисичкіна
12:10 29.01

Сьогодні ми вшановуємо подвиг Героїв Крут. Початок ХХ століття дуже перегукується в нашій історії з початком ХХІ.

Для впевненості потрібне не «Велике крадівництво», а забезпечення армії всім необхідним, – Порошенко до Дня Героїв Крут
Як зазначив п’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко, світ уже змінився назавжди, але багато хто не хоче цього бачити, ховається за вдаваним спокоєм.
 
«А зі Сходу, з засніжених просторів темною хмарою збирається російська навала. Назустріч їй виходять найкращі. Приймають бій в полях біля Крутів, піднімаються по Інститутській, займають позиції в окопах під Авдіївкою чи Широкіним. З усіх сторін вони чують «проведемо переговори», «сойдемся посредине», «какая разница». Але українські герої відкидають лукаві поради і йдуть шляхом правди. Вони не залишають нам яскравих промов, але вічним залишається їхній приклад, «мов те дерево, посаджене понад потоками водними, що плід свій дає у свою пору». Вшановуючи героїв Крут, запитаймо себе: а коли ж настане пора для плодів нашого українського дерева? Чи настане колись час зустрічати загрози з позиції сили і впевненості?» – ідеться у дописі політика.
 
На переконання Порошенка, ця сила не виросте з заклинань Зеленського. Для впевненості потрібне не «Велике крадівництво», а забезпечення армії всім необхідним, не бажання заглянути в очі Путіну, а тверда воля держави до опору, не політичні переслідування, а об’єднання усіх патріотичних сил. Доб’ємося цього – зможемо впевнено зустрічати всі виклики, вважає Порошенко.
 
«Проблема загрози з боку Росії не зникла за сто чотири роки з часу Крут, і не «розсмокчеться» за три тижні. Відосіки тут не допоможуть. Зарадити може лише консолідація патріотів. Ви з нами, пане Зеленський? Ви з нами, «Слуги народу»? Мовчання не допоможе, бо відповідь доведеться давати. І відповідати, бо часом ховати голову в пісок і є зрада. Сьогодні, в день вшанування героїв Крут, ми повторюємо нашу присягу відкинути московську навалу, звільнити окупований Донбас і Крим. Ми зупинили ворога у найважчі роки, у єдності ми зробимо Україну непереможною. Слава Україні!» – заявив Петро Порошенко.
 
Нагадаємо, Порошенко пропонує негайно вирішити питання для збільшення обороноздатності.

Великий Київ у Google News

підписатися