Для створення “Київської Мадонни у метро” на Солом’янці висадили 37 тисяч квітів

Автор: Марія Супрун
19:09 01.06

У Солом’янському районі столиці створили квіткову композицію “Київська Мадонна у метро”. Жінка, котра пригортає немовля, є уособленням кожної української матері сьогодні.

Для створення “Київської Мадонни у метро” на Солом’янці висадили 37 тисяч квітів

Про це повідомляє “Київзеленбуд”.

У День захисту дітей хотілося б бачити дітлахів, які безтурботно сміються, бігають, шукають пригоди та грають в дитячі ігри. Натомість символом захисту дітлахів сьогодні є мати, що пригортає немовля у укритті в метро, ховаючись там від ракет та бомб“, – зазначають на підприємстві.

Інсталяцію з квітів створили на транспортній розв’язці по вул. Вадима Гетьмана. Її площа 149 кв. м. Було висаджено 37 тисяч квітів: маргаритки, бегонія, ірезіне, тагетис, цинерарія, нафаліум, традисканція, альтернатера, лаванда, калібрахоа. Також використали елементи з фанери та 1,5 тонни білої мармурової крихти.

Цей образ вже відомий в усьому світі. Світлину жінки, що годує немовля, зробив угорський фотожурналіст Андраш Фьольдеш в укриттях київського метрополітену, де кияни ховалися від обстрілів. Ілюстраторка TUBIK STUDIO Марина Соломенникова з Дніпра побачила в мережі фото, і її малюнок як символ усіх українських матерів, котрі вимушені ховатися від російської зброї в бомбосховищах, облетів світ. Згодом “Київська мадонна” з метро стала іконою в католицькому храмі Неаполя.

Як повідомляв “ВК”, до Дня Києва в місті створили понад 30 патріотичних квітників.

Великий Київ у Google News

підписатися