«Дія» для дітей: вакциновані підлітки також отримають «Вовину тисячу»

Автор: Любава Лисичкіна
18:29 10.01

Діти отримають також виплати за вакцинацію, які зможуть витратити на певні категорії послуг чи товарів. Зокрема,за  перші три місця у графі витрат вакцинованих українців, які отримали “Вовину тисячу”, впевнено тримають книжкові магазини (361 млн грн), кінотеатри (300 млн грн), театри, концерти та розважальні послуги (138 млн грн).

«Дія» для дітей: вакциновані підлітки також отримають «Вовину тисячу»

Про це свідчить допис міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

Мова йде про  вакцинованих підлітків з 12-ти до 18-ти років. За словами Ткаченка, це   ще один привід вакцинуватися не лише самим, а й вакцинувати дітей.

“Власні гроші на купівлю книг, чи кіно, чи концертів – приємний бонус від держави для молодого покоління свідомих українців”, – зазначив міністр.

За його словами,  українці витратили вже більше 1 млрд гривень за три тижні дії програми єПідтримка, загалом громадянам вже виплачено майже 6,4 млрд грн.

Ткаченко також зазначив, що вже з другої половини січня 2022 року програму буде розширено – українці, старші за 60 років, зможуть витратити кошти за програмою на придбання ліків. Крім того, зараз розробляється механізм, як робити виплати в офлайн-форматі – без додатку «Дія». Це особливо важливо для тих людей, хто не має смартфонів.

Нагадаємо, ми писали, як подати заявку на “вовину тисячу” в “Дії”. Варто зауважити, що витратити гроші потрібно за 4 місяці або ж виплата повернеться державі. Згодом стало відомо, що люди від 60 років зможуть витратити “ вовину тисячу ” на ліки.

Нагадаємо,15 листопада президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні заявив, що кожен, хто зробить два щеплення, отримає від держави тисячу гривень через додаток “Дія”. Виплати почалися з 19 грудня – Дня святого Миколая. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр, купити квитки для мандрівок всередині країни. Видача цих коштів готівкою не передбачена.

 

Великий Київ у Google News

підписатися