Діти виросли, пальта не в моді. Куди у Києві подіти старий одяг?

Автор: Любава Лисичкіна
18:33 05.04

Позбутися старих речей можна віддавши їх на благодійність, таким чином ви подаруєте своєму старому одягу нове життя і допоможете людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Але що робити з тими речами, які вже нікуди не годяться?

Діти виросли, пальта не в моді. Куди у Києві подіти старий одяг?
Поради щодо цього дає Центр управління відходами.
 
Одним із принципів свідомого споживання та циркулярної економіки є принцип Reuse – використовуй повторно. Якщо у вас немає знайомих, які потребують речей, чи друзів,  які мають дітей меншого віку, ніж ваші, то одяг у номальному стані  можна віднести у:
  •  благодійний магазин «Ласка»;
  • бокси організації «Кошик добра»;
  •  банки речей при Товаристві Червоного Хреста:
  •  центри благодійного фонду «Карітас» та їхні контейнери на заправках;
  •  контейнери в магазинах H&M та Zara.
Звісно, це   не вичерпний список таких локацій. Крім цього,  віддаючи свої старі речі на благодійність, переконайтеся, щоб вони були чистими та в гарному стані.
 
Якщо ж у вас назбирались текстильні відходи, які вже не придатні для використання, – обрізки тканин, ганчір’я, зіпсований одяг, ви можете віддати його в притулки для тварин, попередньо уточнивши, чи має зараз організація потребу в такій допомозі.
 
Також текстильні відходи можна  здати на утилізацію  в Центр управління відходами.  Вартість прийому 1 кг текстильних відходів для фізичних осіб – 4 грн. Для зручності або ж за наявності великої кількості такого роду відходів, їх вивіз по Києву можна замовити у самому Центрі, а також надіслати ваші відходи новою поштою. Для замовлення послуги або прорахунку комерційної пропозиції для вашого підприємства слід  звертатися  до Центру управління відходами. 
 
Нагадаємо, на вулицях міста з’явиться ще понад 200 контейнерів для батарейок, ртутних ламп і термометрів.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...