Ділянку Кільцевої дороги не встигають відремонтувати вчасно – обмеження руху подовжено

Автор: Галина Ворона
16:07 04.12.2023

Ділянку Кільцевої дороги від Жулянського шляхопроводу до повороту в м. Вишневе, на якій триває капітальний ремонт, відкриють для руху пізніше, ніж планувалось.

Ділянку Кільцевої дороги не встигають відремонтувати вчасно – обмеження руху подовжено Фото: архівне
оренда квартири Київ

Як повідомляє “Київавтодор”, капремонт, що розпочався наприкінці вересня і мав закінчитись 1 грудня, досі триває.

Через несприятливі погодні умови та блокування вантажів на кордоні з Польщею, що призвело до затримки постачання матеріалів для виготовлення асфальтобетонної суміші, рух цією ділянкою планується відкрити наприкінці 2023 року”, – йдеться у повідомленні.

У межах капітального ремонту дорожники влаштовують нову систему дощової каналізації. Це збільшить пропускну спроможність води під час опадів і не допустить підтоплення. Окрім того, уздовж усієї ділянки фахівці прокладають мережу зовнішнього освітлення з монтуванням опор із сучасними енергоощадними LED-світильниками.

Паралельно тривають роботи із влаштування щебеневої основи для подальшого асфальтування ділянки в три шари, що забезпечить зносостійкість і продовжить термін експлуатації покриття.

Дорожники зазначають, що оновлення Кільцевої дороги – це важливий проєкт для столиці, що комплексно з’єднає три ділянки відремонтованої дороги та забезпечить безперебійний рух транзитного транспорту в об’їзд столиці.

Читайте також: Ринок нових авто у листопаді трохи просів через блокування кордону: які моделі обирали українці

Нагадаємо, що рух транспорту обмежено на двох смугах ділянки Кільцевої дороги в кожному напрямку. Також закритий лівий поворот із Кільцевої дороги на вул. Миколи Трублаїні та з вул. Миколи Трублаїні на Кільцеву дорогу (у сторону Одеської площі).

Як повідомляв “ВК”, у липні 2023 на Кільцевій дорозі завершився капремонт на ділянці довжиною у 3 км між Одеською площею і вулицею Територіальної оборони в обидва напрямки. Загальна площа влаштованого покриття на основному проїзді складає близько 110 тис. кв. м.

Великий Київ у Google News

підписатися