Дезінфіковані та в щитках. Що ще вимагають від столичних вчителів

16:08 15.09

Для освітян було розроблено рекомендації на різні епідемічні ситуації в їх містах. Зараз в Києві “помаранчевий” режим – це означає, що вчителі повинні викладати в захисних щитках, їх закуповує освітянська профспілка.

Дезінфіковані та в щитках. Що ще вимагають від столичних вчителів

Які ще епідемічні вимоги є до працівників освіти та чи готові вони дотримуватись їх розповіла Ганна Старостенко, заступниця голови КМДА, розповіла в програмі “Київ. Вголос” на телеканалі “Київ”.

Виявляється, кожний освітній заклад має спеціальні папки – зелені, жовті, помаранчеві та червоні – з чіткими рекомендаціями і регламентом, як діяти, якщо місто потрапляє в ту чи іншу зону. Наразі використовується помаранчева, в якій передбачена можливість більш інтенсивно застосовувати змішенні форми навчання – очну та дистанційну.

Але це не можуть бути жорсткі правила, однакові для всіх. Тому, що в місті є як маленькі за кількістю учнів школи, так і великі. І в залежності від цього в кожному закладі діють свої регламенти, як саме там мають забезпечити замішене навчання, як учнів поділити на класи, що робити, якщо, наприклад, вчитель на самоізоляції, а клас працює. А є такі випадки. Діти приходять до класу і дивляться відео з вчителем. Всі ці моменти ми передбачили, і дуже сподіваюся, що з цим впораємося”,

– розповідає чиновниця.

До речі, при помаранчевому режимі вчителі мають вже працювати у захисних щитках. І зараз київська освітянська профспілка їх закуповує. Також розглядається питання щодо тестування вчителів. А ще місто закупило на 33 млн грн дезінфікуючих засобів для шкіл, яких має вистачити на декілька місяців.

загрузка...

Також Ганна Старостенко розповіла, що в місті влітку проводили курси з «діджиталізації» вчителів. І розробили єдині стандарти, аби не було ситуації, коли один вчитель відпрацював весь день в Zоом, а інший просто скинув завдання у вайбер.

В кінці програми чиновниця закликала батьків відповідально ставитися до здоров’я дітей. Щодня перед школою замірювати температуру, і якщо є просто якісь прояви застуди – нежить або кашель, залишати їх вдома.

Читайте також: Київ “помаранчевий”. Як працюватимуть школи

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...