Дешеві лоукост-рейси обіцяють з Борисполя до Стокгольму та на Керкіру

Автор: Любава Лисичкіна
19:45 03.12.2021

Ryanair до початку 2020 року вже літав із Києва до Швеції, проте використав віддалений аеропорт Скавста. На цей раз лоукостер буде використовувати основний аеропорт Арланда, який розташований у 2,5 рази ближче до Стокгольма.

Дешеві лоукост-рейси обіцяють з Борисполя до Стокгольму та на Керкіру

Як повідомляє avianews,   лоукостер Ryanair у літній навігації 2022 року анонсував запуск двох нових маршрутів із київського аеропорту Бориспіль до столиці Швеції Стокгольм та на грецький острів Керкіра (Корфу).

Перший рейс Київ-Стокгольм авіакомпанія виконає 29 березня 2022 року. Вона обслуговуватиме маршрут із частотою двічі на тиждень у вівторки та суботи.

Мінімальні тарифи на рейси у квітні та травні знаходяться на рівні 40-50 євро в один бік. За такі гроші можна злітати тільки з невеликою ручною поклажею, габарити якої не перевищують 40х25х20 см.

Рейс із Києва на грецький острівний курорт Керкіра Ryanair запустить 7 червня 2022 року з частотою один раз на тиждень у вівторки. Мінімальні ціни на авіаквитки з вильотами в червні та липні знаходяться на рівні 70-100 євро в один бік.

До слова, між Україною та Ісландією буде пряме авіасполучення.

Великий Київ у Google News

підписатися