Державна зрада та пособництво агресору – судитимуть блогера з Донецька

Автор: Марія Супрун
03:39 03.08.2022

Київською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно мешканця м. Донецьк за фактом державної зради та пособництва державі-агресору.

Державна зрада та пособництво агресору – судитимуть блогера з Донецька

Як розповіли в прокуратурі, 48-річний чоловік, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, створив та публічно розповсюджував на своїй сторінці в «YouTube», а також у месенджері «Telegram» матеріали пропагандистського та антиукраїнського характеру на підтримку дій держави-агресора.

Він переконував мешканців окупованих територій у тому, що РФ не є їхнім ворогом, а навпаки звільняє їх від «поневолення». Формував у них негативне ставлення до ЗСУ та патріотично налаштованих українців, виправдовуючи та вихваляючи при цьому дії окупантів.

Під час примусової евакуації мешканців Маріуполя, чоловік описував це у виключно позитивному світлі, переконуючи аудиторію у тому, що жителі цих територій радіють такій допомозі.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, директорка медцентру в Києві вимагала “данину” від лікарів та вносила фейкові дані про вакцинацію.

Великий Київ у Google News

підписатися